Hakkımızda

SEVGİ İLE ÜRETİLEN DOYUMSUZ LEZZETLER SUNUYORUZ…

Bursa’ da 2020 yılında üretime başlayarak yufka, sigara böreği, su böreği, baklava, mantı çeşitlerini tüketicilerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen firmamız Kalite ve Hijyen esaslarından ödün vermeden hammadde seçiminden nakliye aşamasına kadar bütün birimlerini titizlikle denetim altında tutmaktadır. Bütün ürünlerimiz naturel olup hijyenik ortamda üretilmektedir.

 

Bu anlamda öncelikli amacımız SED UNLU MAMÜLLER olarak kaliteli ürünleri sunmak ve tüketicimizin bize gösterdiği güvene layık olmaktır.

 

2020 Yılı içerisinde faaliyete başlayan SED UNLU MAMÜLLER üretim tesisinde, mamüllerimiz son teknolojiyle üretilmektedir. 2000 Metrekare üretim alanına sahip olan işletmemiz, Bursa genelinde hizmet vererek, Catering, Pastane ,Ulusal ve Yerel market gruplarına ürün verebilecek Unlu Mamül çeşitlerini üreterek, geniş ürün yelpazesi, hızlı ve yaygın lojistik ağıyla hizmete başlamıştır.


ISO 9001:2005 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip tesisimiz, hem taze ürünler, hem de donuk ürünler ile sektörün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanarak hizmet vermektedir.

 

Hızla gelişen sektörde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak her alanda verdiğimiz hizmet kalitesini arttırarak, sektörümüzü vazgeçilmez firmalar arasına adımızı kazımak.

Kurulduğumuz ilk günden beri, sektörümüzde edinmiş olduğumuz tecrübelerimize, her geçen gün gelişen günümüz teknolojisinin yeniliklerini kullanarak, mevcut ürün kalitemizi arttırmak.

kaliteicon1
kaliteicon2